Autopesu

Eesti ilm on muutlik ja päikseline kuiv ilm ei püsi pikalt. Sügis-kevad on pigem niiske, mistõttu ei püsi auto puhtana rohkem kui päev-kaks. Talvistel teedel on mustust veelgi rohkem! Ja kuigi suvel on seda muret vähem, lähevad autod siiski kiiresti tolmuseks. Seega, kui soovid, et su auto läigiks nagu uus, on pesula külastamine vältimatu. Astudes vastu Eesti ilmastikule, tegime autopesu SmartWash pesulates igaühele tasukohaseks. Meie kliendid külastavad pesulaid ka vihmase ilmaga, sest juba 50 sendi eest saab autolt suurema mustuse maha pestud. Täispesu tsükkel võtab mõistagi rohkem aega, nt. tavalise sõiduauto puhul võib kogenud kliendil minna umbes 7 minutit, maksumusega ca 4€.

Miks?

Puhas auto pole enam luksus. Meie autopesulates saate autot pesta kas või iga päev – isegi siis, kui väljas sajab lund, vihma või lörtsi. SmartWash automaatpesula teenus lihtsalt on nii soodne! „Puhas auto – iga päev“ – nii seisab meie motos!

Kuidas?

0,50 € eest saab ühe impulsi. Impulsi kestus on vahemikus 50-60 sekundit. Selle aja jooksul saab pesta ükskõik mis programmiga ja vahetada neid igal ajal. Keskmine pesu läheb maksma 3-4 eurot. Lihtne, soodne ja mis peamine – ise tehtud, hästi tehtud!

Soovitus

Parima tulemuse saab siis, kui kasutate järjest kõiki pesuprogramme. Pöörake tähelepanu pulbriga pesemisele, sest selle programmiga eemaldate autolt suurema mustuse. Pesta tuleb rahulikult, suunaga ülevalt alla ja sujuvalt liikudes ümber auto, optimaalne vahe püstoli ja auto vahel on 30cm. Ärge unustage vajutada püstolipäästikut ja hoidke püstolit kindlalt käes – surve on üle 100 Bar!

Lisavõimalused

Meie pesulates oleme loonud lisaks ka võimaluse pesta auto porimatte – lihtsalt riputage need spetsiaalsete hoidikute külge ja nii saate need mugavalt puhtaks pesta. Kui aga soovite puhastada auto salongi, siis on see kergesti tehtav pesulas paiknevate võimsate tolmuimejatega. Ja mõistagi on teie teenistuses eraldi aknapesuvedeliku automaat ja eelleotuspesu. Ootame teid SmartWash pesulatesse!