Kontaktivabad iseteenindusega autopesulad

SOODNE

Ühe pesutsükli hind on 50 senti, pesukorra hind alates 3€

AUTOLE OHUTU

Kontaktivaba pesutsükkel ei kahjusta auto värvipinda

NUTIKAS

Kõrgsurve, soojendatud vee ja mikrograanulitega pulbri tõhus koostöö

KIIRE

Pesemine ei nõua sinult palju aega. Tule kas või lõunapausil

MIKS EELISTADA KONTAKTIVABA AUTOPESULAT?

Meie kontaktivabades autopesulates pole võimalik autot kahjustada – see on meie eelis. Kaasaegne pesemistehnoloogia ei kahjusta auto värvipinda, ei võta palju aega (kuni 10 minutit) ja on teie jaoks mugav. Mis aga peamine – see on kokkuhoidlik. Võibolla nii mõnigi meist on kuulnud või ise kokku puutunud olukorraga, kus peale pidevat automaat-harjapesula külastamist muutub auto kere pleekinuks või mis veel hullem, saab kahjustused. Harjadega selvepesulates tuleb olla ettevaatlik – hoiduge harjaga pesemisest, enne kui autolt on liivane mustus täielikult eemaldatud. See on aga korraliku pulber-survepesuta võimatu. Lisaks tuleb jälgida, et hari oleks puhas ja mustuse jääkideta. Peab tõdema, et suure tõenäosusega saate harjapesulates auto värvikatte kahjustused. Kontaktivabad Smartwash autopesulad on siinkohal parim valik!

KONTAKTIVABA TEHNOLOOGIA

Uudne kontaktivaba pulberpesu tehnoloogia on kiirelt kujunenud tänapäeva autopesu normiks. See meetod on mugav, tõhus ja ka väga kokkuhoidlik. Selles pesutehnoloogias on ühendatud vee kõrgsurve, temperatuur ja mikrograanulitega pulbri omadused. Autopesu on lõbus ja ühtlasi ka meeldiv tegevus, millega saavad ühtemoodi hästi hakkama nii mehed kui naised!

PUHAS SÕIDUK – IGA PÄEV!

auto_btn

Autopesu

ratas_btn

Jalgrattapesu

mootorrataste pesu

Mootorrattapesu

paat_btn

Veesõidukipesu

NB! Oluline on mõista, et kontaktivabad pesulad on mõeldud nö. igapäevapesuks (moto: puhas auto – iga päev). Väga määrdunud ja kaua pesemata autode puhul soovitame aeg ajalt külastada traditsioonilist käsipesulat, sealse tõhusama keemia ja käsnade abil saab pigist ja muust raskesti eemaldatavast mustusest hõlpsamini lahti. Tehke seda mõni kord aastas ja muul ajal külastage SmartWash pesulat, kus saate auto kiiresti ja soodsalt puhtaks. Meil saab pesta kas või iga päev, nt. tumedamates toonides autode puhul on see väga oluline – isegi vihmasel ajal tasub läbi hüpata ja suurem mustus ühe euro eest kiiresti maha pesta.