KKK

Meie pesulates kasutatakse kõrgtehnoloogilisi lahendusi, kuid igas tehnoloogias või tööprotsessis võib esineda vigu või juhtuda ettenägematuid olukordi. Kuna enamusel ajast puudub pesulates personal, pole probleemide tuvastamine ilma teie abita alati võimalik. Probleemi esinemisel palume teatada sellest esimesel võimalusel ja kui juhtub, et makstes jäite teenusest ilma, katsuge juhtum fikseerida ja edastage meile järgmised andmed: kuupäev/aeg, koht, pesulaboksi ja auto number, summa ja probleemi kirjeldus. Vaatame salvestites info üle ja tagastame summa teie poolt märgitud arveldusarvele. Selle jaoks palun lisage andmetele juurde ka saaja nimi ja IBAN number.

Kas ma saan pesu eest tšeki?

Jah saab, teie soovil väljastame pesu eest tšeki. Firmad ja erakliendid, kes soovivad tšekki saadud teenuse eest, palume järgmise info saata aadressile info@smartwash.ee: firma nimi ja aadress, auto number, maksumus ja lisaks koht, päev ja kellaaeg, millal pesu toimus. Kontrollime info salvestistes üle ja väljastame teile arve, kus maksetingimuseks on märgitud „makstud sularahas“.

Kas teie pesulas saab pesta mootorit?

Ei saa, mootori pesu on meie pesulates keelatud. Mootori pesu käigus tekkivat reostust (mustus ja õli) on väga raske pesula seintelt, bänneritelt ja seadmetelt eemaldada. Lisaks on meie agregaatide surve üle 100 Bar, mis on mootori komponentidele väga ohtlik ja võib seega mootorit kahjustada.

Kas teie pesulas saab teha käsipesu?

Ei saa, käsipesu ei ole meie pesulates lubatud. Palume oma pesukäsnade ja ämbritega meie juurde mitte tulla. Meie pesutehnoloogia töötab kontaktivabaduse ja kiiruse põhimõttel – klient viibib pesulaboksis täpselt nii palju aega, kui kestavad tema makstud pesuimpulsid. Kui olete auto pesu lõpetanud, siis palun sõitke boksist esimesel võimalusel välja, sest järgmine klient võib teie taga juba oodata.

Auto ei saanud puhtaks?

Väga määrdunud ja kaua pesemata autode puhul soovitame esialgu külastada traditsioonilist käsipesulat, sealse keemia ja käsnade abil saab pigist ja muust raskesti eemaldatavast mustusest tõhusamalt lahti. Soovitame seda teha paar korda aastas ja muul ajal külastada SmartWashi pesulaid, kus saate auto kiiresti ja soodsalt puhtaks!